Berniukas dryžuota pižama / The Boy in the Striped Pyjamas

Kritikų sulčiaspaudė 80 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 96 %
Premjera: Rugpjūčio 28, 2008
Premjera Lietuvoje: Sausio 2, 2009
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 102 min.
Žanras: Drama
Šalis: UK, USA
Režisavo: Mark Herman
Vaidina: Lszló ron, Amber Beattie, Asa Butterfield, Attila Egyed, Vera FarmigaVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Bruno pasaulis apsiverčia aukštyn kojom, kuomet jo tėvas yra paskiriamas vadovauti vienai iš daugybės mirties stovyklų. Čia jis susidraugauja su žydų berniuku Šmule.

Tai įdomu

Filmas sukurtas pagal 2006-aisiais metais išleistą airių rašytojo Johno Boyne'o romaną tuo pačiu pavadinimu.

Fotogalerija

Berniukas dryžuota pižama (2008)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 228 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 96 %
0
Avatar aiste (2014-03-17 18:08:22)
Vertinimas: geras [100%]

filma ziurejom su visa klase per etikos pamoka. jis tikrai labai jaudinantis, visi ziurejo apsale, neteke zado. paprastai ziurint filma buna labai didelis triuksmas bet sis filmas kazkuo ypatingas :) jis labai labai man patiko , bet be laimingos pabaigos :"((((((((((( bet siaip nerealiai geras. patariu VISIEMS paziuret!!!!!!!!!

0
Gabriele Romeryte (2013-04-28 17:39:56)
Vertinimas: geras [100%]

Istiesu pabaigoj apsalau, issprudo asaros, jeigu pati nebuciau pabuvojus koncentracijos stovykloje Osvenciume, tai tikrai nebuciau patikejus kad taip galetu elgtis su zmonemis, net ir su gyvunais butu zema taip elgtis. Neduok Dieve dar tokiu isbandymu

0
Avatar Ema (2013-03-10 08:43:56)
Vertinimas: geras [100%]

Nu labai idomus, bet ir graudus verkiau kazkur puse valandos.Galvojau anksciau kad zydai kazkokie griovejai ir tokie o vokieciai vargsai, bet dabar supratau kad vokieciai griovejai, zmones degindavo,musdavo, ziauru:(

0
Avatar DoVyDiKeLiUkSiS (2013-02-10 14:31:56)
Vertinimas: geras [100%]

Omg as bernas, bet vistiek pabaiga Mane priverte verkti.....Man ju Gaila ;((

0
Avatar Sabina (2013-01-23 19:44:07)
Vertinimas: geras [100%]

Pabaiga. Prieš žiūrint filmą, pasiskaičiau komentarų. Visi akcentavo pabaigą. Sako visi verkia, būtent tą akimirką. Asmeniškai aš buvau apšalus. Aš neverkiau, bet apatija apėmė mano veidą, o dar tas jausmas, baimė, o gal šokas, varė šiurpulį per mano odą. Nors graudinantis momentas buvo. Bruno paklausia: Kam daktarui praktika jei jis ir taip geras? O Pavelas nusišypso ir pakelia drėgnas akis į berniuką. "Berniukas dryžuota pižama" vertas žiūrėjimo, vertas mūsų vertinimo, o juk kiek žydų tais metais žuvo...

Visi komentarai
Kritikai vertina 80 %
Avatar Edvinas Pukšta, "Klubas"
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Stipriausia filmo grandis – nuoširdi mažųjų aktoriukų vaidyba, išryškinanti personažų vienišumą.

Avatar Alvydas Opulskis, 15min.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Patartina pažiūrėti tiems, kurie pasiilgo filmų apie Antrąjį pasaulinį karą. Tai begalinė istorija, kai žūsta nekaltasis, bet atsiranda žmoniškumas.

Avatar Žygimantas, "Maxi Panelė"
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Filmas tiks visiems – vyresni prisimins, kaip buvo, o vaikai pamatys net ne blogus dalykus, bet neįtikėtiną ir, atrodo, neįmanomą draugystę...

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama