Berniukas dryžuota pižama / The Boy in the Striped Pyjamas

Kritikų sulčiaspaudė 80 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 96 %
Premjera: Rugpjūčio 28, 2008
Premjera Lietuvoje: Sausio 2, 2009
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 102 min.
Žanras: Drama
Šalis: UK, USA
Režisavo: Mark Herman
Vaidina: Lszló ron, Amber Beattie, Asa Butterfield, Attila Egyed, Vera FarmigaVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Bruno pasaulis apsiverčia aukštyn kojom, kuomet jo tėvas yra paskiriamas vadovauti vienai iš daugybės mirties stovyklų. Čia jis susidraugauja su žydų berniuku Šmule.

Tai įdomu

Filmas sukurtas pagal 2006-aisiais metais išleistą airių rašytojo Johno Boyne'o romaną tuo pačiu pavadinimu.

Fotogalerija

Berniukas dryžuota pižama (2008)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 228 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 96 %
0
Avatar aiste (2014-03-17 18:08:22)
Vertinimas: geras [100%]

filma ziurejom su visa klase per etikos pamoka. jis tikrai labai jaudinantis, visi ziurejo apsale, neteke zado. paprastai ziurint filma buna labai didelis triuksmas bet sis filmas kazkuo ypatingas :) jis labai labai man patiko , bet be laimingos pabaigos :"((((((((((( bet siaip nerealiai geras. patariu VISIEMS paziuret!!!!!!!!!

0
Gabriele Romeryte (2013-04-28 17:39:56)
Vertinimas: geras [100%]

Istiesu pabaigoj apsalau, issprudo asaros, jeigu pati nebuciau pabuvojus koncentracijos stovykloje Osvenciume, tai tikrai nebuciau patikejus kad taip galetu elgtis su zmonemis, net ir su gyvunais butu zema taip elgtis. Neduok Dieve dar tokiu isbandymu

0
Avatar Ema (2013-03-10 08:43:56)
Vertinimas: geras [100%]

Nu labai idomus, bet ir graudus verkiau kazkur puse valandos.Galvojau anksciau kad zydai kazkokie griovejai ir tokie o vokieciai vargsai, bet dabar supratau kad vokieciai griovejai, zmones degindavo,musdavo, ziauru:(

0
Avatar DoVyDiKeLiUkSiS (2013-02-10 14:31:56)
Vertinimas: geras [100%]

Omg as bernas, bet vistiek pabaiga Mane priverte verkti.....Man ju Gaila ;((

0
Avatar Sabina (2013-01-23 19:44:07)
Vertinimas: geras [100%]

Pabaiga. Prieš žiūrint filmą, pasiskaičiau komentarų. Visi akcentavo pabaigą. Sako visi verkia, būtent tą akimirką. Asmeniškai aš buvau apšalus. Aš neverkiau, bet apatija apėmė mano veidą, o dar tas jausmas, baimė, o gal šokas, varė šiurpulį per mano odą. Nors graudinantis momentas buvo. Bruno paklausia: Kam daktarui praktika jei jis ir taip geras? O Pavelas nusišypso ir pakelia drėgnas akis į berniuką. "Berniukas dryžuota pižama" vertas žiūrėjimo, vertas mūsų vertinimo, o juk kiek žydų tais metais žuvo...

Visi komentarai
Kritikai vertina 80 %
Avatar Edvinas Pukšta, "Klubas"
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Stipriausia filmo grandis – nuoširdi mažųjų aktoriukų vaidyba, išryškinanti personažų vienišumą.

Avatar Alvydas Opulskis, 15min.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Patartina pažiūrėti tiems, kurie pasiilgo filmų apie Antrąjį pasaulinį karą. Tai begalinė istorija, kai žūsta nekaltasis, bet atsiranda žmoniškumas.

Avatar Žygimantas, "Maxi Panelė"
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Filmas tiks visiems – vyresni prisimins, kaip buvo, o vaikai pamatys net ne blogus dalykus, bet neįtikėtiną ir, atrodo, neįmanomą draugystę...

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
Reklama