Saulėlydis / Twilight

Kritikų sulčiaspaudė 60 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
Premjera: Lapkričio 17, 2008
Premjera Lietuvoje: Gruodžio 5, 2008
Kino platintojas: -
Indeksas: N16
Trukmė: 122 min.
Žanras: Siaubo, Veiksmas, Romantinis, Trileris
Šalis: USA
Režisavo: Catherine Hardwicke 
Vaidina: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Ashley Greene, Nikki Reed, Jackson RathboneVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Kai Belos motina išteka antrą kartą – merginos tėvai išsiskyrę – jai tenka atsisveikinti su Fyniksu ir keliauti į mažą nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Mergina nesitiki, kad jos gyvenimas labai pasikeis, tačiau netikėtai nykiame miesteliūkštyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną – Edvardą Kuleną. Tačiau Edvardas turi vieną paslaptį – jis vampyras...

Gidas į Saulėlydžio pasaulį Robert Pattison: Amžinai įsimylėjęs Kristen Stewart: Mergina įsimylėjusi vampyrą Miręs iki sutemų Mirusios širdys Mirusiųjų klubas Sukės steikhaus serija Interviu su vampyru

Taip pat žiūrėkite:

"Jaunatis" (2009);
"Užtemimas" (2010);
"Brėkštanti aušra. 1 dalis" (2011);
"Brėkštanti aušra. 2 dalis" (2012)

.

Tai įdomu

Pagal garsų Stephenie Meyer kūrinį.

Fotogalerija

Saulėlydis (2008)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 2050 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
+86
Donata Stancelytė (2011-05-25 14:21:40)
Vertinimas: geras [100%] Viasat kino ekspertas 2011-05-30

"Saulėlydis" - įstabi daug dėmesio susilaukusios garsiosios sagos, pirmoji dalis. Ji mane sužavėjo jau nuo pirmųjų filmo minučių: puikūs, charizmatiški aktoriai, įtraukiantis, tiesiog dėmesį sukaustantis siužetas, skambios filmo takelių melodijos. "Saulėlydis" tarytum vartai į kitas sagos dalis, tad jį pažiūrėjus užlieja nenumaldomas noras išvysti ir tęsinį. Nepaisant to, esti tokių žmonių, kuriems šis kūrinys atrodo visai neįdomus. Žinoma, kiekvienas turi savitą nuomonę, tačiau mano manymu, joks filmas nėra toks blogas, kad jame nebūtų galima rasti ko nors gera. Taigi, mano įvertinimas 100%

0
Avatar vftyghjfdd56rtugjtdtik (2013-02-19 20:39:43)
Vertinimas: geras [100%]

zgfg

0
Avatar titas (2013-01-29 15:42:00)
Vertinimas: geras [100%]

sis filmas nuostabus.kai ji pamaciau negaleja neieskoti kitu daliu.enrika dirbanauskaite

0
Daina Pilipavičiūtė (2012-12-10 13:52:33)
Vertinimas: geras [100%]

:*

0
Avatar kukulis (2012-11-23 20:18:22)
Vertinimas: graužtukas [10%]

ziurejau ta filma. tikejausi kad bus kazkas tikrai gero. pasirodo klydau. kazkoks kvailas pigus holivudinis meslas. esu macius daugybe geresniu filmu...

Visi komentarai
Kritikai vertina 60 %
Avatar Edvinas Pukšta, "Klubas"
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

"Saulėlydžio" tikslinė auditorija – paaugliai, kuriuos lengvai papirks romantinė misterija apie neįprastus įsimylėjėlius.

Avatar Neringa Kažukauskaitė, "Ekstra"
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

Filmo "Saulėlydis" kūrėjai griebiasi visų priemonių privilioti kuo skirtingesnius žiūrovus. Jaunieji filmo herojai pasiklysta jausmuose, o filmas laviruoja tarp meilės proveržių ir kraujo liejimosi.

Avatar Alvydas Opulskis, 15min.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

Ši kino juosta skirta tiems, kas ištroškę senų gerų filmų apie ištroškusius kraujo vampyrus, tik su daugiau specialiųjų efektų.

Avatar Jonas Braškys, alfa.lt
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Taigi, jei tikite, kad pirmoji meilė gali būti amžina, o visi pasaulio suaugusieji yra liurbiai, jūs patirsite malonumą. Jei jau šiek tiek matėte gyvenimo, nelabai...

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama