Saulėlydis / Twilight

Kritikų sulčiaspaudė 60 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
Premjera: Lapkričio 17, 2008
Premjera Lietuvoje: Gruodžio 5, 2008
Kino platintojas: -
Indeksas: N16
Trukmė: 122 min.
Žanras: Siaubo, Veiksmas, Romantinis, Trileris
Šalis: USA
Režisavo: Catherine Hardwicke 
Vaidina: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Ashley Greene, Nikki Reed, Jackson RathboneVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Kai Belos motina išteka antrą kartą – merginos tėvai išsiskyrę – jai tenka atsisveikinti su Fyniksu ir keliauti į mažą nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Mergina nesitiki, kad jos gyvenimas labai pasikeis, tačiau netikėtai nykiame miesteliūkštyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną – Edvardą Kuleną. Tačiau Edvardas turi vieną paslaptį – jis vampyras...

Gidas į Saulėlydžio pasaulį Robert Pattison: Amžinai įsimylėjęs Kristen Stewart: Mergina įsimylėjusi vampyrą Miręs iki sutemų Mirusios širdys Mirusiųjų klubas Sukės steikhaus serija Interviu su vampyru

Taip pat žiūrėkite:

"Jaunatis" (2009);
"Užtemimas" (2010);
"Brėkštanti aušra. 1 dalis" (2011);
"Brėkštanti aušra. 2 dalis" (2012)

.

Tai įdomu

Pagal garsų Stephenie Meyer kūrinį.

Fotogalerija

Saulėlydis (2008)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 2050 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
+86
Donata Stancelytė (2011-05-25 14:21:40)
Vertinimas: geras [100%] Viasat kino ekspertas 2011-05-30

"Saulėlydis" - įstabi daug dėmesio susilaukusios garsiosios sagos, pirmoji dalis. Ji mane sužavėjo jau nuo pirmųjų filmo minučių: puikūs, charizmatiški aktoriai, įtraukiantis, tiesiog dėmesį sukaustantis siužetas, skambios filmo takelių melodijos. "Saulėlydis" tarytum vartai į kitas sagos dalis, tad jį pažiūrėjus užlieja nenumaldomas noras išvysti ir tęsinį. Nepaisant to, esti tokių žmonių, kuriems šis kūrinys atrodo visai neįdomus. Žinoma, kiekvienas turi savitą nuomonę, tačiau mano manymu, joks filmas nėra toks blogas, kad jame nebūtų galima rasti ko nors gera. Taigi, mano įvertinimas 100%

0
Avatar vftyghjfdd56rtugjtdtik (2013-02-19 20:39:43)
Vertinimas: geras [100%]

zgfg

0
Avatar titas (2013-01-29 15:42:00)
Vertinimas: geras [100%]

sis filmas nuostabus.kai ji pamaciau negaleja neieskoti kitu daliu.enrika dirbanauskaite

0
Daina Pilipavičiūtė (2012-12-10 13:52:33)
Vertinimas: geras [100%]

:*

0
Avatar kukulis (2012-11-23 20:18:22)
Vertinimas: graužtukas [10%]

ziurejau ta filma. tikejausi kad bus kazkas tikrai gero. pasirodo klydau. kazkoks kvailas pigus holivudinis meslas. esu macius daugybe geresniu filmu...

Visi komentarai
Kritikai vertina 60 %
Avatar Edvinas Pukšta, "Klubas"
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

"Saulėlydžio" tikslinė auditorija – paaugliai, kuriuos lengvai papirks romantinė misterija apie neįprastus įsimylėjėlius.

Avatar Neringa Kažukauskaitė, "Ekstra"
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

Filmo "Saulėlydis" kūrėjai griebiasi visų priemonių privilioti kuo skirtingesnius žiūrovus. Jaunieji filmo herojai pasiklysta jausmuose, o filmas laviruoja tarp meilės proveržių ir kraujo liejimosi.

Avatar Alvydas Opulskis, 15min.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

Ši kino juosta skirta tiems, kas ištroškę senų gerų filmų apie ištroškusius kraujo vampyrus, tik su daugiau specialiųjų efektų.

Avatar Jonas Braškys, alfa.lt
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Taigi, jei tikite, kad pirmoji meilė gali būti amžina, o visi pasaulio suaugusieji yra liurbiai, jūs patirsite malonumą. Jei jau šiek tiek matėte gyvenimo, nelabai...

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama