Egonas ir Doncis / Egon & Dönci

Kritikų sulčiaspaudė 90 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 29, 2007
Premjera Lietuvoje: Gegužės 30, 2008
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 75 min.
Žanras: Komedija, Animacija
Šalis: Hungary
Režisavo: dm Magyar
Vaidina:Visas aktorių sąrašas
Siužetas

Egonas – išradėjas, Doncis – labai storas katinas. Gal taip ir ilgai dar jie būtų gyvenę tarp žalių medžių ir žydrų šaltinėlių, bet į Egono rankas pakliuvo diskas su nežinomos planetos vaizdais. Taigi, šaunusis išradėjas nutarė pakeisti gyvenimo vietą ir pradėjo konstruoti kosminį laivą.

Tai įdomu

"Egonas ir Doncis" - pirmoji Vengrijos animatorių juosta, sukurta tik kompiuteriu. Dialogų filme nėra, abu veikėjai bendrauja gestais bei mimika, o situacijas paryškina muzika.

Fotogalerija

Egonas ir Doncis (2007)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 8 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Avatar MykeX (2008-10-31 01:54:17)

is 10 skiriu 10 balu ir tai vienintelis filmas kury taip ivertinau man labai patiko grazus letas ir lb mielas filmas pagrindine mintis labai graziai pateikta tiems kas jos nesuprato ji mazdaug parasyta filmo pabaigoj ivairiomis kalbomis

0
Avatar (2008-06-18 19:33:38)

kaip bus dubliuotas jeigu tam filmuke nieks visiskai nekalba

0
Avatar eva (2008-06-17 18:44:21)

egonas ir donce dubluotas lt

0
Avatar (2008-06-04 18:45:15)

oho 11 vieta neprastai

0
Avatar (2008-06-03 22:37:10)

nuosirdus, paprastas ir suprantamas animacinis filmukas. Cia nera jokiu dialogu; juos atstoja keisti ir juokingi mykimai ar ubavimai. Nors tai 3D komp.animacija, cia netruksta ispudingu vaizdu (pvz.-kosmine kelione). Pati istorija is salies atrodytu nieko ipatingo neturinti, taciau joje slypi giliai pasleptas moralas (kas atidziau ziures-supras). Puikus muzikinis fonas; nors didele dali jo sudaro siuolaikiska muzika, ji gerai isilieja i filma. Tai filmas visai seimai; cia nebus jokiu saudyk/gaudyk, jokiu vulgariu antro galo juokeliu, jokiu isaukstintu amerikonisku pseudo dorybiu ir vertybiu. Tai rami, nuosirdi, grazi ir linksma istorija apie du keistuolius: Egona ir Donci. Rekomenduojamas :-)

Visi komentarai
Kritikai vertina 90 %
Avatar "TV L.T."
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Filmas be dialogų, juos keičia triukšmas ir muzika, bet situacijų aiškinti nereikia, nes jos labai išraiškingos, kupinos humoro ir netikėtumų.

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
3.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
5.
Gaminame natūralią kosmetiką namuose su Uoga Uoga
Lena Sokolovska, Jovita Vyšniauskienė, Miglė Tylaitė
Reklama