Egonas ir Doncis / Egon & Dönci

Kritikų sulčiaspaudė 90 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 29, 2007
Premjera Lietuvoje: Gegužės 30, 2008
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 75 min.
Žanras: Komedija, Animacija
Šalis: Hungary
Režisavo: dm Magyar
Vaidina:Visas aktorių sąrašas
Siužetas

Egonas – išradėjas, Doncis – labai storas katinas. Gal taip ir ilgai dar jie būtų gyvenę tarp žalių medžių ir žydrų šaltinėlių, bet į Egono rankas pakliuvo diskas su nežinomos planetos vaizdais. Taigi, šaunusis išradėjas nutarė pakeisti gyvenimo vietą ir pradėjo konstruoti kosminį laivą.

Tai įdomu

"Egonas ir Doncis" - pirmoji Vengrijos animatorių juosta, sukurta tik kompiuteriu. Dialogų filme nėra, abu veikėjai bendrauja gestais bei mimika, o situacijas paryškina muzika.

Fotogalerija

Egonas ir Doncis (2007)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 8 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Avatar MykeX (2008-10-31 01:54:17)

is 10 skiriu 10 balu ir tai vienintelis filmas kury taip ivertinau man labai patiko grazus letas ir lb mielas filmas pagrindine mintis labai graziai pateikta tiems kas jos nesuprato ji mazdaug parasyta filmo pabaigoj ivairiomis kalbomis

0
Avatar (2008-06-18 19:33:38)

kaip bus dubliuotas jeigu tam filmuke nieks visiskai nekalba

0
Avatar eva (2008-06-17 18:44:21)

egonas ir donce dubluotas lt

0
Avatar (2008-06-04 18:45:15)

oho 11 vieta neprastai

0
Avatar (2008-06-03 22:37:10)

nuosirdus, paprastas ir suprantamas animacinis filmukas. Cia nera jokiu dialogu; juos atstoja keisti ir juokingi mykimai ar ubavimai. Nors tai 3D komp.animacija, cia netruksta ispudingu vaizdu (pvz.-kosmine kelione). Pati istorija is salies atrodytu nieko ipatingo neturinti, taciau joje slypi giliai pasleptas moralas (kas atidziau ziures-supras). Puikus muzikinis fonas; nors didele dali jo sudaro siuolaikiska muzika, ji gerai isilieja i filma. Tai filmas visai seimai; cia nebus jokiu saudyk/gaudyk, jokiu vulgariu antro galo juokeliu, jokiu isaukstintu amerikonisku pseudo dorybiu ir vertybiu. Tai rami, nuosirdi, grazi ir linksma istorija apie du keistuolius: Egona ir Donci. Rekomenduojamas :-)

Visi komentarai
Kritikai vertina 90 %
Avatar "TV L.T."
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Filmas be dialogų, juos keičia triukšmas ir muzika, bet situacijų aiškinti nereikia, nes jos labai išraiškingos, kupinos humoro ir netikėtumų.

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama