Peliukas Stiuartas Litlis 2 / Stuart Little 2

Premjera: Liepos 14, 2002
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 74 min.
Žanras: Komedija, Nuotykiai, Fantastinis, Šeimai
Šalis: USA
Režisavo: Rob Minkoff
Vaidina: Michael J. Fox, Geena Davis, Hugh Laurie, Jonathan Lipnicki, Anna HoelckVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Peliukas Stiuartas lekia savo mašinėle iš mokyklos ir staiga pamato sužeistą paukštę Margalo. Ją medžioja gigantiškas paukštis Falkonas. Tik didvyriškų Stiuarto pastangų dėka Margo išvengia mirties.

Saugiausia vieta mieste – Litlių šeimos namai. Peliukas ir Margalo tampa geriausiais draugais. Bet staiga Margalo pradingsta, o kartu su ja ir Ponios Litl sužadėtuvių žiedas su deimantu. Visą Litlių šeimą įvykiai pribloškia. Stiuartas mano, kad paukštę pagrobė Falkonas, todėl kartu su kate Snoubele pradeda paukštės paiešką. Ieško jos visur, kol Snoubelės draugas Montė padeda išsiaiškinti, kur ji yra.

Fotogalerija

Peliukas Stiuartas Litlis 2 (2002)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 16 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Avatar gabix (2011-01-02 14:37:26)
Vertinimas: geras [100%]

labai geras filmas

0
Avatar paulius (2010-01-23 18:51:40)
Vertinimas: geras [100%]

ziauriai geras filmas

0
Avatar eglė (2009-03-06 18:36:06)

hfgffhgg

0
Avatar gloja (2009-02-20 21:54:41)

siandien buvo tai ti ir apsiverkia

0
Avatar katrina (2009-02-20 21:53:38)

jis mano vaikinas

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama