Keista Bendžamino Batono istorija / The Curious Case / The Curious Case of Benjamin Button

Kritikų sulčiaspaudė 75 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 95 %
Premjera: Gruodžio 25, 2008
Premjera Lietuvoje: Vasario 6, 2009
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 166 min.
Žanras: Mistinis, Romantinis, Drama, Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: David Fincher
Vaidina: Cate Blanchett, Julia Ormond, Faune A. Chambers, Elias Koteas, Donna DuPlantierVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Bendžaminas Batonas gimė būdamas 80-ies metų senukas ir kasmet vis jaunėjo. Gal viskas nebūtų taip sudėtinga, jei Bendžaminas nebūtų sutikęs ir pamilęs žavios merginos. Jie gyvena visiškai skirtingus gyvenimus: jis jaunėja, ji sensta.

Tai įdomu

"Gimiau neįprastomis aplinkybėmis." Taip prasideda Keista Bendžamino Batono istorija, nufilmuota pagal 1920 m. parašytą Frencio Skoto Ficdžeraldo istoriją apie žmogų, gimusį aštuoniasdešimties metų amžiaus, tačiau vėliau nebesenstantį, o tik jaunėjantį.

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 221 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 95 %
0
Avatar Zw (2013-12-26 18:34:50)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus siuzetas, rezesura... Filmas tikrai vertas demesio.

Filmas daug ka pasakantis, o tai manau svarbiausia. Vienas is nedaugeliu Amerikietisku filmu, kuris palieka kazka po saves.

0
Avatar Kamilė (2013-01-04 17:22:58)
Vertinimas: geras [100%]

Ne,nu Tu Vitalija tai kieta,vistiek... Ateina žmonės skaityt komentarų,o Tu parašei kaip jis baigiasi. :D Nebeįdomu juk taip.

0
Avatar Vitalija (2012-12-28 17:48:40)
Vertinimas: geras [100%]

Tokio įdomaus filmo dar nesu mačiusi..Žiauriai geras,graudus,be galo liūdnas..Nesulaikiau ašarų ir labai apsiverkiau ypač ant galo kai Bendžaminas tapo kūdikiu ir mirė ant savo mylimiosios rankų,kuri jau labai sena..
Filmas verčiantis susimastyti..Pažiūrėkit kas dar nematė,tikrai nenusivilsit..Aš siunčiaus iš linkomanija.net nes kitur žiūrėti buvo tiesog neįmanoma kadangi filmas striginėjo.. :)

0
Avatar Lina (2012-12-25 17:34:53)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas yra nerealus,,,Nors tu ir gimsti kitoks vistiek tu turi visas teises gyventi kaip ir kiti zmones,,,Vercia susimastyt ..Labai geras filmas....

0
Avatar Dina (2012-12-25 01:00:57)
Vertinimas: geras [100%]

NEREALUS!!!

Visi komentarai
Kritikai vertina 75 %
Avatar Edvinas Pukšta, "Klubas"
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Labai originalus, lyriškas, makarabiškai juokingas ir verčiantis susimąstyti kūrinys provokuoja prisiminti išėjusius artimuosius, pagalvoti apie gyvenimą ir pasiruošti pažinčiai su mirtimi.

Avatar Jonas, anonsas.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Filmas turi daug stipriųjų vietų, daug profesionaliai atlikto darbo jame puikiai matyti. Vis dėlto svarbiausia išlieka keista Bendžamino Batono istorija ir labai vykęs režisieriaus darbas ją vaizduojant.

Avatar "FHM"
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Senas pirdyla per keletą metų pavirsta Bradu Pittu... Holivudas tuo ir patrauklus, kad moka mums parodyti žmonių svajones jau įgyvendintas.

Avatar Marijus Kulvietis, alfa.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Ačiū režisieriui, jis beveik viską nufilmavo naudodamas skaitmeninę techniką. Šiuo atveju tai leido sukurti tegu ir kompiuterinės, bet sąlyginės pasakos stilių. Tam buvo išleisti dideli pinigai, bet vaizdelis įdomus.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama