Pragaro vaikis: Aukso armija / Hellboy II: The Golden Army

Kritikų sulčiaspaudė 56 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 70 %
Premjera: Birželio 28, 2008
Premjera Lietuvoje: Rugpjūčio 22, 2008
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 120 min.
Žanras: Nuotykiai, Fantastinis, Veiksmas
Šalis: USA
Režisavo: Guillermo del Toro
Vaidina: Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, James Dodd, John AlexanderVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Per amžius mums įprastą pasaulį, kuriame gyvename ir šalia egzistuojantį fantastinį, bauginantį, nepažintą pasaulį skyrė riba. Tačiau dabar ji išnyko... Pragaro vaikiui tenka susiremti su pabaisų ir nežemiškų padarų armija, kurią surinkti ir prikelti naujam gyvenimui bei mūšiui bando princas Nuada.

Taip pat žiūrėkite:

"Pragaro vaikis" (2004).

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 60 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 70 %
0
Avatar ramunas.r (2013-03-10 14:12:01)
Vertinimas: geras [100%]

super

0
Avatar Ramūnas (2013-03-02 17:36:00)
Vertinimas: geras [100%]

geras

0
Avatar matas123 (2012-03-09 20:48:07)
Vertinimas: graužtukas [30%]

tai geras filmas

0
Avatar Nightshade (2010-05-24 22:07:25)
Vertinimas: geras [100%]

Nerealus filmas. Vien tik del Princo Nuados kokius desimt kartu ziurejau. :)

0
Avatar dj (2009-11-01 12:55:49)
Vertinimas: geras [100%]

maciau - filmas nerealus!!! 10/10

sutinku su Edvinu Puksta:)

Visi komentarai
Kritikai vertina 56 %
Avatar Edvinas Pukšta, "Klubas"
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Mėgavausi kiekviena "Auksinės armijos" minute ir nenuobodžiavau dvi valandas, nes režisierius sudėliojo tinkamus akcentus, kad išlaikytų vienodą ritmą ir prikaustytų dėmesį prie ekranų. Rekomenduoju pažiūrėti šį šedevriuką.

Avatar Žygimantas, "Maxi Panelė"
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [30%]

Į didžiuosius ekranus grįžta ne pats simpatiškiausias herojus – pragaro vaikis... Galėtų jis ten visus išžudyti, kad daugiau nebūtų šio juokingo velniuko be ragų tęsinių.

Avatar Renata Šutovaitė, "TV Antena"
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Dvi valandas įspūdingiausių paistalų vainikuoja kvailai išsišiepęs Pragaro vaikio snukis – bet taip į įdomią žinią tikriausiai reaguotų didžioji dalis vyrų.

Avatar Jonas Braškys, alfa.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

Malonūs, nuoširdūs ir "frykiški" personažai nesuteikia filmui nereikalingo rimtumo, o tik lengvą malonumą. Jie nėra rimti ir užsisklendę savyje, kaip "Tamsos riterio" herojai, bei nėra lėkšti ir nuobodūs, kaip "Indianos Džonso ir Lemties šventyklos" veikėjai.

Avatar anonsas.lt
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [40%]

Manau, kad filmas nepatiks arba tiesiog (kaip ir man) nesukels didelio įspūdžio tiems žiūrovams, kurie kino teatre tikisi istorijų, emocijų ir panašių pojūčių. Tokiems žiūrovams labiau rekomenduočiau pažiūrėti "Tamsos riterį" jis, manau, bent jau stilingesnis ir įtaigesnis.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama